Spooky Ehitajaks

Sinu mängusisene nimi: SpookyScreqm
Sinu eesnimi: Jaan
Sinu vanus: 17 saan 18 järgmine kuu.
Kontakt: Discord: Jaanx#7553
Miks soovid saada eestiparadiis minecraft serveris ehitajaks : Et luua serverile ning kaasmängijatele võimalikult lõbustavaid ja meelelahutuslikke ehitusi, ja lõbutseda.
Kirjelda ennast: Tavaline poiss. Meeldib eSport. Ehitab arvuteid. Vabalajal mängib jalgpalli, sõidab rulaga, käib ujumas jms...
Aktiivsus serveris ja foorumis: Serveris 3-12h (oleneb serverist, kui inimesi on kellega suhelda ja nsm juttu puhuda siis võib ka suurem olla)
Varasemad kogemused: Ehitaja olen olnud mitmetes serverites, serverid olid 2014-2015 ajal. Kinni hetkeks. Ehitanud olen tsipa üle 6 aasta. Arenen blocki võrra iga kord kui käpad klaviatuuri külge saan.
Tõestust enda ehitamise kohta

pole hetkel pilte ega midagi. enda arvuti sai formatC ja isa arvuti (praegune) ei sisalda ühtegi. Rääkisin Atsiga nii et saab ka ehitus testi teha.

PS! Vabandust kui avaldus lühikeseks jäi, tegin seda kell 11:50 hommikul  Big Grin
Tere spookyscreqgm kahjuks ma nägin teid alles eile servus korraks ja praeguseks on mu vastust ei

Eesti paradiisi severi admin Rspslegend
(07-06-2020, 08:57 AM)rspslegend Kirjutas: Tere spookyscreqgm kahjuks ma nägin teid alles eile servus korraks ja praeguseks on mu vastust ei

Eesti paradiisi severi admin Rspslegend
Nagu ma ütlesin. Enda arvuti 3 pool kuud seisnud probleemide tõttu. Ats teab ka sellest teemast juba.

Päikest!
Poolt.
Vastu oled käinud harva servus ainult täna oled käinud olen ma näinud
(07-06-2020, 11:43 AM)Kristjan Kirjutas: Vastu oled käinud harva servus ainult täna oled käinud olen ma näinud
Mõtle peaga. Arvuti 3 kuud seisnud kuna paar probleemi olid. Siiani on probleemid. Ega mina pole süüdi et mu arvuti niimodi vingerpussi viskab.
Miks sa siis kandideerid? ei ole mu süü
Olen poolt aga vaatame kuidas sul aktiivsusega on ja nagu ma ka ütlesin siis testime sinu ehitamis oskust ehita meil näiteks väike küla ja kutsu meie meeskonnast keegi sisse kui kedagi pole siis tee paar pilti ja vaatame kuidas sellega on.
[Pilt: giphy.webp]

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne