Jenarx Adminiks

Sinu mängusisene nimi:Jenarx

Sinu eesnimi:Kristjan

Sinu vanus:14

Kontakt: ! k r i s s#0690

Miks soovid saada eestiparadiis minecraft serveris meeskonda: Kuna teil pole ühtegi tava adminit, siis mõtlesin, et äkki oleksin hea admin teie jaoks, kes on väga aktviine ja aitab kõiki kui vaja! Prooviksin ka samas oma skille muuta nagu ma alati teen!

Kuidas bännida kasutajat üheks tunniks?: /tempban Ats 1h

Kirjelda ennast: Hetkel tegelen kooliga, Tegelen spordiga, käin jalgpalli trennis. Siis kui mul on aega siis muidugi käin servus ja teen meeskonna tööd! Suvel ma muidugi proovin igapäev sees käiia!

Aktiivsus serveris ja foorumis: Üldiselt käin iga päev sees minecraftis, aga kui juhtub, et ei ole mind sees igapäev, siis ma ehk tegelen kooliga. Foorumis proovin olla iga päev sees.

Kas sa oled varasemalt karistada ka saanud?(Põhjus ja aeg) : Ei ole saanud karistada.

[b]Varasemad kogemused: Olen olnud teistes servudes Abistaja, Mode ja Admin![/b]
(Seda postitust muudeti viimati: 06-13-2021, 11:27 AM ja muutjaks oli krisspanda.)
poolt olen näinud aktiivust ja tean et käid koolis jne

Senior admin
Legend
Tere tunnen sind juba tükk aega olen näinud sind serveris ja nagu lubasid siis suvel käid rohkem Smile ma olen poolt
[Pilt: giphy.webp]
Nii lisan ranki ära kuna ta oled olnud piisavalt aktiivne ja keegi pole rohkem vastanud siia teema lukku rank lisamisel.
[Pilt: giphy.webp]
(Seda postitust muudeti viimati: 06-04-2021, 03:01 PM ja muutjaks oli Ats.)

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne